Biuro Maklerskie Banku BPH premiuje lojalność

14 października 2018

Biuro Maklerskie Banku BPH postanowiło docenić swoich stałych klientów, przygotowując dla nich korzystne zmiany w taryfie opłat i prowizji.

Z ciekawej formy promocji, a dokładniej – nagradzania lojalności swoich klientów, postanowiło skorzystać Biuro Maklerskie Banku BPH. Jeśli jesteśmy posiadaczami rachunku papierów wartościowych od co najmniej trzech lat w tej instytucji, możemy liczyć na atrakcyjne zniżki, jakie zapewnia nowa taryfa opłat i prowizji.

Pierwszą z korzyści przygotowanych przez Biuro Maklerskie Banku BPH jest obniżenie prowizji od przeprowadzanych transakcji o przynajmniej 0,01 punkt procentowy. Taka obniżka przysługuje nam za każde trzy lata działalności inwestycyjnej i jest odpowiednio zwielokrotniana. To z kolei oznacza, że jeśli prowadzimy rachunek od ponad 9 lat, prowizja zostanie zmniejszona o 0,03 punkty procentowej. Standardowa prowizja wynosi 0,38 proc, a w ramach promocji może zostać obniżona do maksymalnie 0,28 proc.

Kolejna promocja została przygotowana dla inwestorów, którzy w ciągu jednej sesji zawierają transakcje odwrotne i prowadzą przy tym działania na rynku papierów wartościowych i derywatów. Mogą oni liczyć na 50-procentowy zwrot prowizji od każdej takiej operacji. W tym przypadku należy podkreślić, że standardowa prowizja w ramach kontraktów terminowych na indeks WIG20 wynosi 9 zł, co oznacza, że po naliczeniu rabatu, zostanie ona zmniejszona do zaledwie 4,50 zł.

Oferta Biura Maklerskiego BPH nie wymaga żadnych dodatkowych działań ze strony klientów, a wymienione wyżej upusty zostają naliczone na rachunku automatycznie. Jedynym warunkiem jest wspomniany na początku stać klienta w działaniach inwestorskich.

Na specjalne okazje mogą liczyć także nowi klienci, którym bank oferuje darmowe prowadzenie rachunku maklerskiego w pierwszym roku współpracy. W ten sposób oszczędzić można aż 50 zł. Standardowo z opłaty tej zwolnieni są też posiadacze Maksymalnego Konta. Ponadto klienci z internetowego systemu obsługi MaklerPlus mogą wykonywać przelewy z rachunku inwestorskiego bezpłatnie, nawet jeśli transfer kierowany jest na rachunek innego banku. W tym przypadku standardowa opłata (dla innych kanałów, nie internetowych) wynosi 7 zł.